Karierni dogodek “Spoznajte poklice pri delodajalcu”

V sredo, dne 11. 10. 2023, je pri različnih delodajalcih v slovenski Istri potekala predstavitev poklicev za zainteresirane devetošolce. Predstavitve poklicev, ki smo jo v sodelovanju z organizatorji dogodka (Svetovalni center za otroke, mladostnike in starše Istre, Območna obrtno-podjetniška zbornica Koper, Primorska gospodarska zbornica in Zavod RS za zaposlovanje, Območna služba Koper) izvedli tudi v Obalni sindikalni organizaciji – KS 90, se je udeležilo približno 20 učencev in tudi nekaj staršev. Prisotni so poleg osnovnih podatkov o poklicih pri Obalni sindikalni organizaciji – KS 90 prejeli tudi nekaj koristnih informacij oz. iztočnic glede tega, kje in kako lahko izvedo še več na temo karierne orientacije oz. izbire svojih bodočih poklicev.